Korona Gór Polskich – krok po kroku

18103_1055532341130286_3377326085647082287_n

Narodziny idei

Jedyny, niepowtarzalny urlop roczny nadciąga niczym cumulus nad horyzont. No dobra nie taki niepowtarzalny w końcu raz w roku przysługuje :P

Radość jednak uzasadniona skoro przez 4 tygodnie nie będzie trzeba panicznie reagować na dzwięk budzika, nie będzie kanapek, bójek o toaletę, licytacji kto komu dziś parzy kawę – czyli standardu związkowego. To, aż palce świerzbią, a wyobraźnia wręcz czołga się by zauważyć jej istnienie i uruchomić ją na ów czas.

I powiem Wam w tajemnicy, że skuteczna z niej babka, bo w 99% wykorzystuję jej podszepty :)

Opcji podrzuciła kilka. Może tak np. Izrael, albo Nepal, szeptała..

Znam ją i wiem, że zawsze zaczyna od tych extremalnych podszeptów, których kompletnie nie ma zwizualizowanych choćby w 1% wykonalności. Dlatego nie warto uciszać, trzeba jak rasowej kobiecie dać się wykrzyczeć, później gwarantuję, przejdzie…

Czekanie tym razem nie było długie. Już po 2 no może 3 h, znów się odzywa, że niby przemyślała.. “Wiesz, to by trzeba lepiej rozegrać, to może za rok, a teraz, hm.. wiesz tak myślę Góry, polskie Góry, bez kolejek, bo to początek czerwca… będzie pięknie”

Oj wiedziała, że już mnie ma,  każdy kto wspomni w moim towarzystwie o Górach kupuje mnie z miejsca :P

Wyobraźnia zrobiła już co swoje, teraz kolej na resztę Magdaleny, kombinuję, główkuję jak znów kilka srok złapać za ogon i zrobić z nich zgrany team.

I tak dokładnej daty nie zapamiętawszy rodzi się pomysł, zdobycia Korony Gór Polskich – 28 malowniczych wzniesień,  nieomal odpowiadających spisowi najwyższych szczytów  wszystkich pasm górskich Polski.  A żeby było ciekawiej, zdobyć je w jednym miesiącu, w jak najkrótszym czasie :)

Pomysł wyklarowany sprzedaję mężowi, który z uśmiechem kiwa głową i zgadza się na szaleństwo. Później tylko mimochodem dodaje, Kochanie zgłaszając Nas do klubu zamów mi koszulkę i polar a i odznakę.. Dlatego tak łatwo poszło, gadżeciarz mój :)

Zgłoszeni do klubu czekają na przesyłkę, wymyślają jak przyjemne z pożytecznym skutecznie połączyć  - ale to jeszcze cii…

Planują, poszukują i przede wszystkim zmieniają opny z zimowych na letnie by kondycja nie przygwoździła marzeń!!

  3 comments for “Korona Gór Polskich – krok po kroku

 1. ~Marcin
  03/15/2015 o 10:23 PM

  Nie wiem co napisać :D ale dopiero drugi raz :P … ;D pozdro

  • LENA
   03/29/2015 o 11:35 PM

   jesteś niemożliwy :D za trzecim myślę, że już będziesz wiedział więcej.. albo i mniej :P :P Pozdrowionka :D

   • ~Marcin
    04/11/2015 o 10:06 PM

    możliwe :D;) że jestem – coś na pewno wiedzieć będę :) ale co kto to wie ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *